Indywidualne rozwiązania energetyczne

Energia: indywidualne rozwiązania energetyczne

Axpo oferuje dostawy energii i usługi energetyczne firmom każdej wielkości, dopasowując działania do wymagań Klienta. Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) na terenie całej Polski mogą skorzystać z szerokiego zakresu produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wiedza i doświadczenie Axpo w sektorze energetycznym odzwierciedla szeroki wybór produktów.

Nasze produkty - Twoje korzyści:

  • Jesteśmy skutecznym, niezależnym graczem zorientowanym na rozwiązywanie problemów i elastyczną organizację 
  • Axpo to firma o szwajcarskich korzeniach, stosująca wspólnie ustalone, transparentne rozwiązania, współpracująca z Klientem lokalnie, w partnerskich relacjach
  • Axpo to doświadczeni profesjonaliści zapewniający Klientowi efektywne i indywidualne wsparcie
  • Przejrzyste, wiarygodne i proste umowy - bez żadnych niespodzianek 
  • Od Klientów w taryfach Cxx nie wymagamy zmiany lub dostosowania liczników i ukadów pomiarowych. Po zmianie dostawcy na Axpo jakość dostaw energii pozostaje bez zmian.
  • Klienci Axpo w taryfach Bxx otrzymują wsparcie w procesie modernizacji układów pomiarowych zgodnie z wymaganiami Operatorów Systemów Dystrybucyjnych
  • Zapewniamy uproszczone procedury administracyjne i terminowe fakturowanie

 

 

Oferta

Gaz

Dopasowane rozwiązania na gaz

Zielona energia

Korzyści dla środowiska, korzyści dla Twojej firmy

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Axpo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.axpo.pl. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.