Energia przyjazna środowisku

Zielona energia: korzyści dla środowiska, korzyści dla Twojej firmy

Zielona Energia

100% zielonej energii dla Twojej firmy

Wybierając ofertę Zielona Energia, wybierasz energię pochodzącą w całości z odnawialnych żródeł (OZE). Twoja decyzja w prosty sposób pomaga chronić środowisko. Możesz skorzystać z tej opcji mając podpisany z Axpo dowolny rodzaj umowy na dostawę energii elektrycznej. Otrzymasz od nas gwarancję, że wykorzystywana przez Ciebie energia będzie w 100% pochodzić z OZE - wiatru, wody, słońca i biomasy.

Axpo, poprzez mechanizm certyfikacji gwarancji pochodzenia energii, potwierdza, że zużyta energia pochodzi ze źródeł odnawialnych i umożliwia upublicznienie tej informacji. Gwarancje pochodzenia są wydawane na odpowiednie jednostki energii zużytej przez Klienta, przy zachowaniu spójności z zapisami umowy na dostawę energii, regulowanej przez Urząd Regulacji Energetyki. 

Poznaj resztę oferty

Indywidualne rozwiązania energetyczne dostępne dla Ciebie - zapoznaj się z ofertą sprzedaży energii elektrycznej

Energia elektryczna

Indywidualne rozwiązania energetyczne

Poznaj ofertę sprzedaży gazu dużego przedsiębiorstwa ale również dla małej firmy

Gaz

Dopasowane rozwiązania na gaz

Panele fotowoltaiczne

Kilka prostych kroków do własnej elektrowni słonecznej

Audyt energetyczny

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na energii

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Axpo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.axpo.pl. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.