Zarządzanie produkcją - Axpo xREM

Zarządzanie produkcja - Axpo xREM

Największym wyzwaniem dla właścicieli farm wiatrowych jest uzyskanie maksymalnej wartości ze zrealizowanych inwestycji. Dzięki Axpo xREM - efektywnemu, zaawansowanemu technicznie systemowi zarządzania odnawialnymi źródłami energii (OZE):

  • Otrzymasz dostęp do monitoringu danych w czasie rzeczywistym oraz danych historycznych swojej farmy wiatrowej
  • Przeanalizujesz wydajność farmy wiatrowej
  • Zidentyfikujesz obszary do poprawy
  • Wprowadzisz odpowiednie środki  

Właściciele farm wiatrowych doświadczają nieefektywności spowodowanej błędami w projektach i niską jakością produkcji turbin, a także trudnościami w ich eksploatacji i konserwacji. Potrzeba skuteczniejszej oceny i raportowania wydajności.

Axpo xREM pomaga precyzyjnie zidentyfikować problem i dobrać odpowiednie środki zaradcze. Monitoring wydajności w systemie 24/7 skraca czas przestojów i zwiększa dostępność danych, a w rezultacie - pozwala wygenerować większy przychód i poprawia efektywność.

 

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Axpo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123, 02-017 Warszawa w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.axpo.pl. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.