Kariera

Kariera w Axpo

Poznaj Axpo, odkryj możliwości rozwoju i różnorodne ścieżki kariery.

W Axpo różnorodność to nie tylko idea. To praktyka, którą codziennie wdrażamy w naszym biznesie. Motywują nas różnorodne wymagania
i potrzeby wynikające z realizowanych projektów. Do tworzenia innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań energetycznych potrzebujemy różnorodnych kompetencji. Natomiast różnorodność ludzi, którzy tworzą Axpo, pomaga nam być blisko rynku i naszych Klientów w ponad 20 krajach. 

Innowacja zaczyna się od pracowników

Różnorodność jest podstawą naszej innowacyjności. Nowe pomysły pojawiają się tam, gdzie spotykają się różne idee i opinie. Aktywnie stawiamy czoła wyzwaniom na rynku energetycznym i wspólnie rozwąizujemy problemy.
To cel, który nas łączy.

Zaangażowani, przedsiębiorczy i pełni innowacyjnych pomysłów pracownicy są podstawą sukcesu Axpo. Odwdzięczamy się naszemu zespołowi atrakcyjnymi benefitami, szeroką ofertą szkoleniową i programami edukacyjnymi, a także wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery. Nasza kultura organizacyjna promuje wspólne sukcesy i daje przestrzeń do rozwijania indywidualnych kompetencji. Dołącz do Grupy Axpo! 

Facts & Figures

  • The Axpo team – key figures