Energia przyjazna środowisku

Zielona energia: korzyści dla środowiska, korzyści dla Twojej firmy

Zielona Energia

100% zielonej energii dla Twojej firmy

Wybierając ofertę Zielona Energia, wybierasz energię pochodzącą w całości z odnawialnych żródeł (OZE). Twoja decyzja w prosty sposób pomaga chronić środowisko. Możesz skorzystać z tej opcji mając podpisany z Axpo dowolny rodzaj umowy na dostawę energii elektrycznej. Otrzymasz od nas gwarancję, że wykorzystywana przez Ciebie energia będzie w 100% pochodzić z OZE - wiatru, wody, słońca i biomasy.

Axpo, poprzez mechanizm certyfikacji gwarancji pochodzenia energii, potwierdza, że zużyta energia pochodzi ze źródeł odnawialnych i umożliwia upublicznienie tej informacji. Gwarancje pochodzenia są wydawane na odpowiednie jednostki energii zużytej przez Klienta, przy zachowaniu spójności z zapisami umowy na dostawę energii, regulowanej przez Urząd Regulacji Energetyki. 

Poznaj resztę oferty

Indywidualne rozwiązania energetyczne dostępne dla Ciebie - zapoznaj się z ofertą sprzedaży energii elektrycznej

Energia elektryczna

Indywidualne rozwiązania energetyczne

Poznaj ofertę sprzedaży gazu dużego przedsiębiorstwa ale również dla małej firmy

Gaz

Dopasowane rozwiązania na gaz

Panele fotowoltaiczne

Kilka prostych kroków do własnej elektrowni słonecznej

Audyt energetyczny

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na energii

Napisz do nas!

Witamy,

Pozdrawiamy

Przed kliknięciem "wyślij" prosimy o zapoznanie się z Obowiązkiem Informacyjnym, którego treść znajduje się w linku poniżej. Wsyłanie wiadomości jest jednoznacze z potwierdzeniem zapoznia się z tą treścią.

Obowiązek Informacyjny

Cała treść Obowiązku Informacyjnego dostępna jest dla Państwa po klienknięciu TUTAJ. W razie dodatkowych pytań wynikających z obowiązku zapraszamy do kontaktu na adres privacy@axpo.pl .